Шановні пані та панове,
подачу документів Ви можете здійснити особисто у консула, записавшись на прийом за онлайн чергою за наступним посиланням https://go.mfa.gov.ua/, або надіслати пакет документів поштою.
До уваги чоловік віком від 18 до 60 років! Подати документи на консульський облік Ви можете тільки особисто за наявності електронного військово-облікового документа (роз'яснення щодо е-ВОД).
У разі виникнення додаткових питань можна надіслати електронне повідомлення за адресою [email protected].
Термін взяття на консульський облік поштою складає 10-14 днів;
⚠ відповідальність за можливу втрату документа під час пересилання несе поштовий сервіс.
Звертаємо Вашу увагу також на те, що відповідно п.6 ПОРЯДКУ ведення обліку громадян України, які проживають за межами України (далі - Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2020р. №85 про перебування на консульському обліку та зняття з консульського обліку закордонними дипломатичними установами України видаються довідки за формою згідно з додатками 1 та 2 цього Порядку.
У разі відсутності технічної можливості внесення даних до відомчої інформаційної системи МЗС на момент отримання заяви про взяття на консульський облік або зняття з консульського обліку до дипломатичного паспорта України, службового паспорта України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон вноситься така відмітка (проставляється штамп):
про взяття на постійний консульський облік із зазначенням закордонної дипломатичної установи України, дати з підписом уповноваженої посадової особи та відбитком малої гербової печатки;
про взяття на консульський облік усиновлених дітей із зазначенням закордонної дипломатичної установи України, дати з підписом уповноваженої посадової особи та відбитком малої гербової печатки;
про взяття на тимчасовий консульський облік із зазначенням закордонної дипломатичної установи України, строку перебування на обліку, дати з підписом уповноваженої посадової особи та відбитком малої гербової печатки;
про зняття з консульського обліку із зазначенням закордонної дипломатичної установи України, дати з підписом уповноваженої посадової особи та відбитком малої гербової печатки.
У разі проставлення відмітки (штампу) довідки, передбачені абзацом першим цього пункту, надсилаються після внесення даних до відомчої інформаційної системи МЗС.