• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Deutsch
Запис на прийом 📅
Опубліковано 29 січня 2020 року о 16:59

Шановні громадяни!

З метою оптимізації та покращення обслуговування в Генеральному консульстві України в Дюссельдорфі, ми запровадили автоматизовану систему ведення консульського прийому громадян. У зв’язку з цим просимо вас бути дуже уважними при реєстрації та виборі потрібної вам послуги, адже обравши невірно дію, система автоматично формує документ, який не відповідає вашій волі та потребі. Тому, перед тим як обрати необхідну консульську послугу, просимо вас дуже уважно ознайомитися з описом послуги та переконатися, що саме цю консульську дію вам необхідно вчинити в Генеральному консульстві.

Без попереднього запису можуть звертатися особи, які потрапили у скрутне становище чи потребують термінової допомоги (наприклад, у разі нещасних випадків чи за оформленням посвідчення особи на повернення в Україну). 

Запис не поширюється на випадки техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранень/загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю або здоров’ю наших співвітчизників. Консульська допомога у таких випадках надається також у неприйомні і позаробочі години та вихідні і святкові дні. 

В четвер за попереднім записом Генеральне консульство України в Дюссельдорфі здійснює прийом громадян окремих категорій (інваліди, тяжкохворі, особи з фізичними вадами). Зробити запис на четвер можна надіславши відповідне звернення на електронну пошту emb_de2@mfa.gov.ua або за телефоном (контакти). 

Звертаємо Вашу увагу на те, що на кожну консульську дію береться окрема зустріч та час.

Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та Генеральним консульством України в Дюссельдорфі. Використання системи посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Генерального консульства України в Дюссельдорфі на електронну адресу emb_de2@mfa.gov.ua. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані правоохоронні та податкові органи Німеччини.

При записі на прийом з питань вчинення консульської дії до Генерального консульства України в Дюссельдорфі слід дотримуватись наступних правил:

1. При записі на прийом у формі вказуються дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу:

- у випадку оформлення паспорта для виїзду за кордон вказуються дані особи, на чиє ім'я буде оформлено паспорт, якщо особа досягла 16-річного віку. Для дітей до 16-ти років під час реєстрації вказуються дані одного з батьків + в графі «Примітки» вказуються прізвище та ім’я дитини).

2. Якщо на прийом приходять члени однієї родини, які при цьому також хочуть отримати консульські послуги, слід створити окрему реєстрацію для кожного з членів родини відповідно до п. 1.

3. Якщо Ви звертаєтесь до Генерального консульства за отриманням кількох консульських послуг, слід зробити реєстрацію для кожної послуги. Звичайно, слід обрати час, який не накладається на Ваш запис в іншому вікні прийому.

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутися, слід попередньо звернутися на електронну адресу Генерального консульства України в Дюссельдорфі emb_de2@mfa.gov.ua щодо вирішення питання про можливість прийому.

4. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором.

5. Не допускається реєстрація за ніками. Така реєстрація буде видалена адміністратором.

6. Генеральне консульство України в Дюссельдорфі залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). У цьому зв'язку просимо час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки до неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час.

7. Якщо Ви помилково забронювали час або виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам з'явитися на прийом, слід якомога раніше самостійно відкоригувати або видалити зроблену реєстрацію, скориставшись посиланням, яке свого часу було надіслано на Вашу електронну адресу на підтвердження успішної реєстрації. Будь ласка, будьте уважними до інших відвідувачів, які могли б використати більше непотрібний Вам час в Генеральному консульстві України в Дюссельдорфі для вирішення своїх нагальних питань.

8. Для запису на прийом слід виконати кілька простих кроків у наведеній послідовності:

- проконсультуватися на сайті Генерального консульства України в Дюссельдорфі щодо переліку документів необхідних для вчинення відповідної консульської дії.

- переконатися, що у Вас наявні всі необхідні документи та виконані інші передумови для цієї консульської дії,

- обрати консульську дію, яку Ви плануєте отримати в Генеральному консульстві,

УВАГА! Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій).

- за потреби роздрукувати та заповнити необхідні формуляри (інформація про це наводиться в кожному описі консульської дії),

- визначити зручну для Вас дату та час,

- коректно заповнити у онлайн-формі особові дані, адресу, телефон та електронну пошту; просимо ДУЖЕ УВАЖНО заповнювати поле для електронної адреси, оскільки автоматичне повідомлення системи про здійснену реєстрацію надходить саме на цю електронну адресу і містить посилання для керування бронюванням; крім того, ця адреса використовується для надсилання автоматичних нагадувань про запланований час зустрічі;

Увага! Як правило, недоставка системою повідомлень щодо запису на прийом пов'язана з двома причинами: переповненість поштової скриньки у заявника або помилка при зазначенні електронної адреси.

Увага! При реєстрації слід надавати електронну адресу на загальновідомих міжнародних або українських поштових сервісах. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ГКУ в Дюссельдорфі не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;

9. Зрештою перевірити напередодні, а також у день візиту, електронну поштову скриньку щодо змін та, якщо жодних змін у бронюванні не відбулося, приїхати до Генерального консульства за 5-10 хвилин до призначеного часу.

Увага! Звертаємо Вашу увагу, що обрана Вами консульська дія може бути вчинена ТІЛЬКИ за умови наявності у Вас всіх необхідних документів.

Увага! Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій).


Сайт для запису на прийом: https://online.mfa.gov.ua 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux