4 квітня Генеральна консулка України Ірина Шум взяла участь у традиційному заході Торгово-промислової палати міста Дортмунд у форматі "Президентського ланчу“. Під час свого виступу вона представила доповідь про поточну ситуацію в Україні, охоплюючи важливі аспекти економічного та політичного стану країни. Подія сприяла обміну думками між представниками бізнес-спільноти Німеччини та українськими дипломатами, поглиблюючи двосторонні відносини та співпрацю.