28 квітня 2024 року у місті Бонн відкрили першу українську гімназію вихідного дня, що стало можливим завдяки організації Українці в Бонні / Ukrainer in Bonn e.V.
Близько 40 вчителів навчатимуть українських дітей за українською програмою рідною мовою.
Раді відкриттю гімназії, вітаємо дітей та батьків! Дякуємо організаторам „Українці в Бонні“ та всім, хто долучився до цього важливого проєкту!
У відкритті також взяла участь генконсулка Ірина Шум.
Вона подякувала за зусилля, спрямовані на
збереження ідентичності та зв'язку з країною через вивчення мови, культури та історії України.
Діти - це наше майбутнє, яке сьогодні виборюють Збройні Сили України у боротьбі з російським агресором.